...bo pracować można
z przyjemnością...

   


cennik kas i drukarek fiskalnych               cennik wag               cennik rolek do kas              druki/przepisy do pobrania 

Zachęcamy do zapoznania się z aktualnym cennikiem (ceny netto) kas i drukarek fiskalnych firmy Elzab

 

 


Kasy Elzab Mini.

 

ELZAB Mini to małe i proste w obsłudze kasy z funkcją kopii elektronicznej (Mini E), idealne dla usługodawców i małych placówek handlowych.

 


 Kasy Elzab K10.

 

Pierwsza kasa fiskalna na polskim rynku z czytelnym wyświetlaczem dotykowym o przekątnej 4,3 cala. Bardzo wydajny oraz wymienny akumulator pozwala na pracę w terenie praktycznie bez ograniczeń. Kasa K10+ posiada dodatkowo możliwość zainstalowania modułu bluetooth pozwalającego na współpracę z bezprzewodowym czytnikiem kodów kreskowych.

 

 


Kasa Elzab Jota.

 

ELZAB Jota to praktyczna kasa o niewielkich rozmiarach stanowiąca optymalne rozwiązanie dla placówek handlowych, a także usługowych o małym i średnim natężeniu ruchu oraz małej i średniej liczbie towarów. Polecana jest do punktów o ograniczonej powierzchni np. małych sklepów spożywczych, gastronomii, sprawdza się także w pracy na targowiskach i bazarach.

 

 


Kasy Elzab Delta.

 

Kasy systemowe adresowane są do placówek handlowych i marketów o dużym natężeniu ruchu i dużej liczbie towarów. Wszystkie Delty posiadają  termiczny mechanizmem drukujący, Kasy Delta Max E dodatkowo posiadają wygodny i oszczędny zapis kopii elektronicznej paragonów.

kasy z kopią papierową:

 

 

 


Drukarki Fiskalne:

 

 

 


Drukarki fiskalne apteczne:

 

 

 

 

 


cennik kas i drukarek fiskalnych               cennik wag               cennik rolek do kas              druki/przepisy do pobrania 

<< wróć

Nowa cena wagi Elzab Prima                                   godło Teraz Polska dla Elzab K10

Projekt i wykonanie:
Projektowanie stron www
Bezpłatny dojazd dla klientów z miast: Gliwice, Zabrze, Bytom, Ruda Śląska, Tarnowskie Góry, Knurów, Pyskowice, Chorzów, Katowice, Rybnik, Mikołów, Żory i innych w aglomeracji śląskiej.